Internet dla domu i biznesu

Ciężko w dzisiejszych czasach wyobrazić sobie prowadzenie biznesu
bez dostępu do Internetu. Również dom jest miejscem gdzie przydatność posiadania dostępu do sieci zdaje się być bezsprzeczna. Problemem jest
jednak często wybór odpowiedniej formy połączenia z Internetem.

Na rynku działa wielu dostawców Internetu. Niektórzy z nich rozumieją Twoje potrzeby, inni nie. Łatwo o podłączenie do ich sieci - czy otrzymasz jednak to, czego oczekujesz? Czy otrzymasz wsparcie oraz pomoc techniczną?
To jednak nie koniec problemów. Oferowane na rynku rozwiązania okazują się najczęściej zbyt wolne, niestabilne i drogie - w szczególności dotyczy to rozwiązań dla biznesu.

Celestynet jest firmą, która przynosi rozwiązanie tych problemów.
Korzystamy z najnowszych technologii w dziedzinie sieci bezprzewodowych oraz specjalizowanego oprogramowania do efektywnego zarządzania sieciami firmy Mikrotik. Bardzo wydajny szkielet sieci oraz profesjonalny dostawca łącza (ATM S.A.) pozwoli nam na spełnienie wszystkich Państwa oczekiwań w dziedzinie szerokopasmowego dostępu do sieci Internet.
Klientom biznesowym możemy dostarczyć łącza symetryczne o przepustowości do 10Mb.
Działamy na terenie gmin Celestynów, Kołbiel oraz Wiązowna. Aby dowiedzieć się, czy w Twojej miejscowości możliwe jest skorzystanie z naszych usług, zadzwoń pod numer telefonu 0-501-24-34-84 i porozmawiaj z naszym pracownikiem.